Google Scholar: cites
An interpolation, peak and zero set on a weakly pseudoconvex domain
Castillo, Joan del (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 175-176, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37344
DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_43


2 p, 41.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-30, darrera modificació el 2022-09-10



   Favorit i Compartir