Google Scholar: cites
Clasificación de puntos dobles de superficies algebroides sumergidas
Luengo Velasco, Ignacio (Universidad Complutense de Madrid. Departamento de Álgebra, Geometría y Topología)

Data: 1981
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 23 (1981) p. 139-143, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37434
DOI: 10.5565/PUBLMAT_23181_07


5 p, 98.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-12, darrera modificació el 2022-09-16



   Favorit i Compartir