Google Scholar: cites
Formal groups and ring structures for certain periodic cohomology theories
Würgler, Urs (Mathematisches Institut der Universität (Berna, Suïssa))

Data: 1982
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 26 n. 3 (1982) p. 207-214, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37468
DOI: 10.5565/PUBLMAT_26382_15


8 p, 140.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-16, darrera modificació el 2022-09-10



   Favorit i Compartir