Google Scholar: cites
Una caracterización de los conjuntos de pico-interpolación de una cierta clase de álgebras uniformes
Verdera, Joan (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 261-263, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37366
DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_65


3 p, 63.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-02, darrera modificació el 2023-11-27



   Favorit i Compartir